Kitap Görünümlü Gizli Kasa

Fotoğraflar yükleniyor

69,90
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 5Ücretsiz Kargo
Yurtiçi Kargo1-3 gün
İlan No 229
İlan Tarihi 4 Temmuz 2021
Durum Sıfır
VideoTüm değerli eşyalarınızı bu dahice tasarlanmış kitap şeklindeki kasa ile koruyun! Eşyalarınıza göz diken hırsızın en son bakacağı yer olan kitaplığınızda, bir İngilizce sözlük gibi duran kitabın içinde değerli eşyalarınızın olduğunu kim akıl edebilir? Anahtarı sayesinde sizden başka kimse değerli eşyalarınıza ulaşamayacak!


Evinize giren davetsiz misafirler (!) ya da ofisinizde değerli eşyalarınıza göz dikmiş kişilerin en son bakacağı yer sizin kitabınız. Artık bir yere giderken değerli eşyalarınızı nereye koyacağınızı kara kara düşünmenize gerek yok. Bu kitap şeklindeki kasa, kimseye fark ettirmeden en değerli eşyalarınızı saklayacak.


Eşyalarınızı hırsızlıktan korumasının yanı sıra akşamları eve geldiğinizde anahtarlarınızı, telefonlarınızı ve evden çıkarken gerekli olan diğer tüm eşyalarınızı bu kitap kasada tutabilecek ve sabah evden çıkarken acaba onları nereye koymuştum diye dakikalarca aramak zorunda kalmayacaksınız. Eşyalarınızı güvenli ve düzenli bir şekilde bu kitap kasada tutabileceksiniz.Ürün Özellikleri:


• Kutu ölçüleri : 19cm x 13cm x 6cm.

• 0,5 kg ağırlığındadır.

• Sağlam yapıda üretilmiş olup aynı bir İngilizce sözlük görünümündedir.


Güvenlik İpuçları

Almak istediğiniz ürünün size teslim edilmesini garanti altına almak için, ilan sahiplerinden ilanlarını "Güvenli Alışveriş" sistemi ile vermelerini talep edebilirsiniz. Detaylı ipuçları