Karaoke Bluetooth Hoparlör Mikrofon

Fotoğraflar yükleniyor

54,90
Hemen Satın Al
Ürün Stoğu: 7Karşı Ödemeli
Yurtiçi KargoAynı gün teslimat
İlan No 852
İlan Tarihi 13 Mayıs 2020
Durum Sıfır
VideoBluetooth Karaoke Mikrofon, artık eviniz de ve işyeriniz de sevdiklerinizle eğlenceli keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Hoparlöre artık ihtiyacınız yok. Hoparlör Mikrofon zaten bir arada, sadece şarkınızı söyleyin. Bluetooth ile ister telefonunuzdan, ister herhangi bir aygıttan kolayca bağlantınızı yapın, istediğiniz parçayı çalın ve keyifle söylemenize bakabilirisiniz.Karaoke mikrofonlar ile toplum önünde psikolojik olarak meydana gelen mikrofon korkusunu azaltabilir mikrofon hoparlör fobisinden kurtulabilirsiniz. Karaoke mikrofonu sizi toplum önünde konuşmak, şarkı söylemek gibi etkinliklere mükemmel bir şekilde hazırlayacaktır.Üzerindeki fonksiyonel tuşlar ile ince ayarlar yapabilirsiniz. Mesela müziğin veya kendi sesinizin sesini yükseltip alçaltabilir ayarlar yapabilirsiniz. Sesinizin Ekosu mu az? Kademe kademe arttırabilir ve ya azaltabilirsiniz.Daha da ötesi bu cihazı telefonunuzun müziklerini veya flash bellekteki müzikleri çalmak için bile kullanabilirsiniz. Karaoke müzik başlasın üstüne siz söyleyin. Ayrı bir hoparlöre gerek duymayacaksınız.Ayrıca üzerindeki FM Radio ile FM radyolarını dinleyebileceğiniz bir cihaz olarak da kullanabilirsiniz.Her zaman yanınız da rahatça taşıyabilirsiniz.
Çok şık görüntüsü ve çeşitli renklerde beğeninize sunulan bu karaoke mikrofon ile arkadaşlar arasında eğlenmenize bakın.Ortalama olarak tam dolu sarj ile 4-5 saat kesintisiz karaoke yapabilirsiniz.Ürünü hediye olarak da sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz.Hediye olduğunu belirtmeniz durumun da hediye paketine sarılıp gönderilmektedir.


Güvenlik İpuçları

Almak istediğiniz ürünün size teslim edilmesini garanti altına almak için, ilan sahiplerinden ilanlarını "Güvenli Alışveriş" sistemi ile vermelerini talep edebilirsiniz. Detaylı ipuçları