Hakkımızda

Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde sürdürdüğümüz faaliyetlerimizle, kurumsal veya kurumsallaşma yoluna giren ciddi, idealist şirketler için %100 yerli ve milli yazılımlar geliştirme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. 

Sivent Kurumsal Yazılım Ltd.Şti. seçkin kadrosu, dinamik yapısı, sektörel tecrübesi, büyük ölçekli projelerden sağladığı bilgi birikimi, Ar-Ge faaliyetleri  ve kendi yarattığı yüksek teknoloji ile çözüm odaklı yazılımlar geliştirmektedir.

Sivent Kurumsal Yazılım Ltd.Şti. sunduğu ürünlerin, müşterisinin organik yapısına tam olarak uyum sağlamasını garanti altına almak ve koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için, ele aldığı projeleri katı bir titizlikle yürütür ve bunun için gerekli ön hazırlık çalışmalarına son derece önem verir. Bu amaçla, aktif sisteme geçiş aşamasından önce proje organizasyonu, ön çalışma ve yürütme aşamalarının eksiksiz tamamlamlaması için gerekli danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Katma Değer 

Amacımız kurallara razı olmak değil. yeni teknolojilerin anahtar faydalarını uygulamaya geçirme ihtimallerini geliştirmek ve azalan maliyetlerden veya güvenirlik konularında günden güne ortaya çıkan geleceğin taleplerini karşılamaktır.

 

Saygı  

İş gücümüzün meyvelerini paylaşarak ve faydalanarak bereketle gelişir ve büyürüz. İlişkilerimizde yeni gelişmeler sağlayarak verdikçe alırız. Saygıyla, yeni sınırlar çizeriz ve zulmederek değil, örnek olarak yönetmek için güçlerimizi teknoloji ve bilgi dahilinde kullanırız.

 

Sorumluluk 

Herbirimiz şirketin sahibidir.

Bütünlük, dürüstlük ve disiplin tek kabul edilebilir politikamızdır.

Takım Ruhu Başarımızın "Anahtarı" dır.

 

Sivent Kurumsal Yazılım & Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti.