Doping Satın Alma Şartları

ilanlarabak.com'da verdiğiniz ilanlara Doping uygulayarak ürünlerinizi Ön plana çıkararak Hızlı satılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Anasayfa Vitrini

Anasayfa vitrini ilanlarabak.com daki iaçılış sayfası olduğundan kişilerin karşılaştığı ilk ekrandır. Bu sayfada siteyi ziyaret edenler öncelikle bu ilanları görür ve harzaman göz ününde olacağından çok daha fazla kişiye ulaşacak ve satış potansiyeli yüksek olacaktır. Bu dopping en çok kullanılan ve en etkiki dopingtir.

Kategori Vitrini

Kategori vitrini ilanları ilgili kategorinin ana sayfasında görüntülenir. Örneğin bir Emlak ilanı yayınladıysanız "Kategori Vitrini" dopingi satın alarak ilanınızın Emlak kategorisi ana sayfasında görünmesini sağlayabilirsiniz.

Acil Acil

Acil ilanlar ziyaretçilerin ilgisini çeken bir doding türüdür. Acil ilanların diğer ilanlara nazaran daha uygun olacağı düşünüldü için Acil ilanlar birçok ziyretçi tarafından takip edilmektedir. 

Kalın Yazı

İlanların listelenmesinde sizin ilanınız rengi ve kalın yazısıyla ön plana çıkar ve daha fazla dikkat çekersiniz. Bu farklı listeleme türü ziyatçiler tarafından diğer liste ilanlarına göre daha fazla ziyaret edilir.

Güncelim

Ziyaretçilerin ilgisini genelde yeni verilen ilanlar çeker ve en yeni ilanlara daha fazla bakılır. Güncelim dopingi ile ilanınız her zaman yeni bir ilan gibi görünür ve daha fazla ziyaret edilir.

 

Kurallar

Satın aldığınız dopingler 30 gün boyunca doping aldığınız ilana uygulanır.

Doping ücreti iade edilemez başka ilana devredilemez.

Havale ile ödemelerde para gönderimi yaptıktan sonra lütfen ödeme bildirimi yapmayı unutmayınız.