Doping Nedir?

İlanlarınıza Doping uygulayarak ilanlarınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Doping uygulanan ilanlar en çok ziyaret edilen ilanlardır. Doping uygulamak size zaman kazandırır ve Doping için ödediğiniz fiyat sizi daha kısa sürede alıcısısına ulaştırır. Aşağıda değilik doping alternatiflerini kullanabilirsiniz.

 

 

 

Ana Sayfa Vitrin Dopingi

Ziyaretçiler siteye girer girmez karşısına öncelikle Ana Sayfa Vitrin İlanlarını görür. Doping alınan ilanlar adil olarak rastgele görüntülenir. Bu doping türü en etkili doping türüdür.  Aşaığda yer nerede yer aldığını görebilirsiniz.

 

 

 

Üst Sıradayım Dopingi

Bu Doping özelliği ile her zaman en üstte olursunuz. Yapılan ilan listeleme ve filtrelemelerde her zaman en önce sizin ilanınız görünür. Üst sıradayım Dopingi ilanınızı en önce gösterdiği için dikkat çeker ve en çok ziyaret edilen ilanlardan olur.

 

 

 

 

Kategori Sayfası Dopingi

Kategori sayfası tamemen sizin ilanınıza özel olarak hangi kategoriden ilan vermişseni ilgili kategori sayfasının en üstünde çıkmaktadır. Mesele Emlak kategorisinden bir ilan vermişseniz "Emlak" listesinin en üstünde sabit olarak listelenir. Kategori ilanları rastgele olarak görüntülenir.

 

 

 

 

Acil İlan Dopingi

Acil ilanlar birçok ziyaretçi tarafından takip edilmektedir. Acil ilanların fiyat olarak dah uygun oldu düşünülerek mutlaka ziyaret edilirler. Bu kategoride yer almanız ilanınızın sıklıkla ziyaret edilecektir.

 

 

 

 

Güncelim Dopingi

Bu dopingle ilanınız daha bügün verilmiş gibi görünür. Ziyaret edenler yeni ilanları özlleikle takip etmektedirler ve yeni ilanlar daha çok dikkat çekmektedir.